Please update your Flash Player to view content.

Ogłoszenia

W konkursie na realizację nagłośnienia i oświetlenia imprezy pn. METALOWA TWIERDZA 2011 zostala wybrana oferta firmy Twister - technika estradowa z Tychów, w związku z odstąpieniem od podpisania umowy przez firmę Twister, umowa została podpisana z kolejnym oferentem z konkursu - firmą BESKO z Opola.

Oferent wybrany do realizacji zadania: na zabezpieczenie Ochrony imprezy METALOWA TWIERDZA 2011 to Agencja Ochrony Fox, ul. Korfantego 51, 40-160 Katowice

Zaproszenie do złożenia oferty na nagłośnienie i oświetlenie sceniczne podczas festiwalu muzyki rockowej i metalowej METALOWA TWIERDZA 2011. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenia Ad Astra w Nysie.

poniedziałek, 08 marzec 2010 00:00

OGŁOSZENIE: Masz Głos, Masz Wybór

W związku z wyrokiem sądowym w sprawie pomiędzy Jolantą Barską, Burmistrzem Nysy, a inicjatorami referendum zwanymi członkami Komitetu Referendalnego Sygn. akt: I Ns 42/10 oraz postanowieniem Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu w rzeczonej sprawie, Stowarzyszenie Ad Astra postanowiło przesunąć termin debaty publicznej planowanej na dzień 20 marca 2010. Data zostanie ustalona w późniejszym terminie.

Masz wybór

Czy Ad Astra jest widoczna w Nysie?

Oczywiście! - 0%
Czasami - 100%
Za mało się angażujecie - 0%
Nie widać Was zupełnie - 0%

Total votes: 2
The voting for this poll has ended on: 30 Sie 2012 - 15:43

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

Szlachetna Paczka

 

 

 

 

 

| + -