Please update your Flash Player to view content.

Ad Astra

Opublikowano: 11 kwiecień 2015

Stowarzyszenie Ad Astra z siedzibą w Nysie ogłasza konkurs na support przed gwiazdami imprezy plenerowej Dni Nysy 2015 – De Mono oraz Agnieszką Chylińską.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 09 kwiecień 2015

Nasze Stowarzyszenie wygrało konkurs ogłoszony przez Urząd Miejski w Nysie na organizację Dni Nysy 2015! W tym roku zagrają dla Was m.in. De Mono i Agnieszka Chylińska. Impreza plenerowa odbędzie się w dniach 23-24 maja br. na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 20 listopad 2014

Centrum Wsparcia Seniorów to nowy projekt Stowarzyszenia Ad Astra w Nysie. Centrum miałoby stanowić wsparcie dla seniorów w załatwianiu wielu życiowych spraw.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 17 wrzesień 2014

Seniorzy z powiatu nyskiego od lat potwierdzają swoją wielką aktywność. Z myślą o nich i specjalnie dla nich w Nysie powstał przegląd twórczości amatorskiej.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 17 wrzesień 2014

wycieczka do ParyżaParyż jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast europejskich. Nie bez powodu, gdyż znajdziemy tam mnóstwo ciekawych zabytków i atrakcji. Wycieczka szkolna do Paryża powinna zostać dobrze przemyślana pod względem programowym, tak aby nie błądzić bez celu i zwiedzić jak najwięcej interesujących miejsc, a jednocześnie nie zanudzić dzieci.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 09 wrzesień 2014

4000 metrów będą mieli do przebiegnięcia uczestnicy II Biegu Ulicznego Szlakiem Zabytków Nysy. Zawody rozpoczną się w dniu 21 września br. o 14.00 Start i meta na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego w Nysie. 

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 20 styczeń 2014

Czy nasi seniorzy mogą liczyć na tzw. złotą jesień? Nad zagadnieniami związanymi ze zjawiskiem starzenia się społeczeństwa oraz zjawiskiem wyludniania  pracują eksperci. A wszystko po to, by wykorzystać potencjał ludzi z przedziału 50+ i zapewnić im m.in. odpowiednią opiekę zdrowotną.

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 19 styczeń 2014

Robert GwiazdowskiJak walczyć z depopulacją i czynnikami, które na nią wpływają? Czy Specjalna Stefa Demograficzna na Opolszczyźnie wypracuje rozwiązania dla całego kraju? 

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 30 grudzień 2013

W nadchodzącym Nowy Roku życzymy Wam spełnienia marzeń, wielu atrakcji kulturalnych w Nysie oraz aby Wasze serca wypełniła miłość i chęć noszenia dobroci innym.

 
Opublikowano: 28 grudzień 2013

O wykorzystaniu naszego potencjału turystycznego mówi się coraz więcej. Czym przyciąga okręg nysko-jesenicki i cała Opolszczyzna? Czy możemy się pochwalić, a co wymaga poprawy, aby przyciągnąć turystów nie tylko z Polski i krajów sąsiadujących?

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 16 grudzień 2013

atrakcje pograniczaMnogość atrakcji turystycznych na pograniczu polsko-czeskim pozwala na zaplanowanie naprawdę świetnej zabawy dla całej rodziny. Gdzie warto się wybrać?

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 03 grudzień 2013

Konferencja - razem w EuropieO walorach turystycznych pogranicza i pomysłach na współprace firm oraz przedsiębiorstw z Polski i Czech - dyskutowano podczas panelu dyskusyjnego przygotowanego przez nasze stowarzyszenie. 

Czytaj więcej...
 
Opublikowano: 03 grudzień 2013

ośrodki SPA na pograniczuWycieczka w góry, czy wypoczynek SPA? A może atrakcyjna oferta łączona w przystępnej cenie? Co mają do zaoferowania nam firmy na pograniczu polsko-czeskim?

Czytaj więcej...
 
<< Start < poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. > Zakończenie >>

Lubisz nas?

Dom Dwóch Kultur

dom dwóch kultur

visegrad_find

 

Polecamy

Regionalna Telewizja Opolskie

 

Visit opolskie

4 pory roku

Masz pomysł, jak ciekawie pokazać kulturę, pasje i ludzi pogranicza? Chciałbyś pomóc w realizacji materiałów video? Napisz do nas!

Szlachetna Paczka

 

 

 

 

 

| + -